دانلود آهنگ شاد برای عقدکنان

مراسم عقد مراسم عقد به مراسمی گفته می شود که در آن عقد نکاح یا همان پیمان زناشویی و یا ازدواج انجام می شود. باتوجه به فرهنگ هر جامعه برای انعقاد عقد، زن و مرد بایستی کلماتی مبنی بر پذیرفتن این پیمان ادا نمایند. در هر آداب و رسومی این مراسم به یه صورت برگزار می شود، ولی در اکثر مناطق ایران مهمترین بخش این مراسم پهن کردن سفره عقد است که عروس و داماد بر سر آن نشسته و به خطبه عقد گوش میدهند. سفره عقد شامل شش ظرف است که هر کدام از آنها محتوی چیزی است که نشاندهنده ی آرزویی برای عروس و داماد است، که شامل: بادام، گردو، فندق، نان و نبات و تخم مرغ می‌باشند. معمولا در بین اینها شیرینی و نان و پنیر و سبزی و عسل و ماست هم قرار دارد که کنایه‌ای از شیرینی و ترشی در کنار هم در زندگی مشترک هستند. دانلود آهنگ شاد برای عقدکنان در این مطلب سعی شده است بهترین و مناسب ترین دانلود آهنگ شاد برای عقدکنان را برای برگزاری مراسمی شاد در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم. مشخصات آهنگ نام مجموعه: آهنگ شاد برای عقدکنان فرمت: mp3 کیفیت: ۱۲۸ – ۳۲۰ زمان: ۳:۰۷ دقیقه (میانگین) حجم: ۶٫۴۸ مگابایت (میانگین) منتشر کننده:..

توضیحات بیشتر »

دانلود آهنگ شاد برای حنابندان

مراسم حنابندان حنابندان یکی از مراسمات قبل از عروسی می باشد که این جشن دو روز قبل از جشن عروسی در منزل پدر و مادر عروس و با حضور مهمانان برگزار میشود. در سال های گذشته دست و پای عروس را آغشته به حنا می‌کردند ولی امروزه تنها خال حنایی بر کف دست عروس کافی است تا رسم اجرا شود. جشن حنابندون به عبارتی مراسم خداحافظی عروس است و معمولا در آخرین شب حضور عروس بطور رسمی در خانه پدری اش برگزار می‌شود. دانلود آهنگ شاد برای حنابندان مجموعه ای شاد و مناسب از بهترین آهنگ ها برای مراسم حنابندان گردآوری نموده ایم. در این مجموعه آهنگ موزیک های محلی نیز قرار دارد که هر قوم و زبانی لذت گوش دادن و دانلود آهنگ ها را ببرد. مشخصات آهنگ نام مجموعه: آهنگ شاد برای حنابندان فرمت: mp3 کیفیت: ۱۲۸ – ۳۲۰ زمان: ۸:۳۵ دقیقه (میانگین) حجم: ۵٫۸۷ مگابایت (میانگین) منتشر کننده: پونل لینک های دانلود http://dl.ponel.ir/music/iran/hanabandan/Ali%20Morshedi%20-%20Hannabandan%20(%20Ponel.ir%20).mp3 دانلود آهنگ حنابندان از علی مرشدی http://dl.ponel.ir/music/iran/hanabandan/Armin%20-%20Hanabandoon%20(%20Ponel.ir%20).mp3 دانل..

توضیحات بیشتر »

کتاب مرکز رشد صنایع فرهنگی

صنایع فرهنگی در دنیای امروز ابزار قدرتمندی است که شامل تمامی گونه‌های هنری و رسانه‌ای مانند انتشار کتاب و مطبوعات، فیلم و تلویزیون، پویانمایی، بازی‌های ویدئویی، نرم‌افزارهای رایانه‌ای و... می‌شود و با به‌کارگیری ابزارهای تجاری و صنعتی مانند بازار و نظام‌های توزیع درصدد ثروت آفرینی و سودآوری هر چه بیشتر شده است. اما توفیق تجاری تنها هدف متولیان صنایع فرهنگی نبوده و امروزه بر کسی پنهان نیست که فرهنگ و رسانه اهداف سیاسی و اجتماعی و حتی امنیتی را نیز نشانه گرفته‌اند. تحلیل‌گران، اثرگذاری شگرف صنایع فرهنگی که در دهه‌های اخیر فناوری‌های پیشرفته را هم به کمک خلاقیت هنرمندان آورده‌اند، به‌درستی درک کرده‌ و کارکردهایی مانند آموزش و اطلاع‌رسانی را نیز در کنار سرگرمی آفرینی، برای آن‌ها قائل شده‌اند. در ایران، محصولات و صنایع فرهنگی امری ناشناخته نبوده و نیست و هنرمندان و اهالی فرهنگ از تأثیرات محصولات فرهنگی بر جامعه آگاه بوده و بر حمایت از آن‌ها تأکید می‌کنند ولی ابعاد تجاری و صنعتی این حوزه تاکنون کمتر موردبررسی قرارگرفته و بیشتر بر وجوه هنری آن تمرکز شده است. این در حالی است که ازنظر تجاری صنا..

توضیحات بیشتر »

کتاب حقوق‎ زن

معنای‌ دلیل‌، علت‌ و حکمت‌ حکم‌ شرعی‌ چیست‌ و این‌ها چه‌ فرقی‌ با یکدیگر دارند؟ در مورد احکام‌ دینی‌ از سه‌ دیدگاه‌ مختلف‌ می‌توان‌ بحث‌ کرد: أ. گاه‌ از دلیل‌ حکم‌ پرسیده‌ می‌شود. مثلاً اگر کسی‌ بپرسد دلیل‌ وجوب‌ نماز بر یک‌ مسلمان‌ چیست‌، در پاسخ‌ می‌شنود که‌ دلیل‌ یا مدرک‌ یا مستند این ‌حکم‌، آیۀ‌ شریفه‌ «یا ایها الذین‌ آمنوا أقیموا الصلاة‌» است‌. منابع‌ احکام‌ فقهی‌ یا انواع‌ ادله فقهی‌ عبارتند از: ۱. کتاب‌ الاهی‌ ۲. گفتار، کردار و امضای‌ معصومین‌(ع) ۳. اجماع‌ فقها با شرایطی‌ خاص‌ که‌ در اصول‌ فقه‌ مشخص‌ شده‌ است‌. ۴. عقل‌ با شرایطی‌ که‌ در محل‌ خودش‌ آمده‌ است‌. به‌ عبارت‌ دیگر هر حکم‌ شرعی‌ که‌ در رساله‌های‌ عملیه و در فقه‌ شیعه ‌آمده‌ است‌، دلیلش‌ در یکی‌ از این‌ چهار منبع‌ یافت‌ می‌شود. ب‌. گاه‌ ممکن‌ است‌ از علت‌ وضع‌ حکمی‌ شرعی‌ پرسیده‌ شود، مانند این‎که چرا ما باید نماز بخوانیم‌ و علت‌ تامّه جعل‌ این‌ تکلیف‌ بر ما چیست‌؟ در پاسخ‌ به‌ این‌ نوع‌ پرسش‌ این‌ گونه‌ پاسخ‌ داده‌ می‌شود علت‌ ـ به‌ معنای‌ دقیق‌ عقلی‌ آن‌ ـ همۀ‌ احکام‌ شرعی‌ و الاهی‌ و واضع‌ آن‌ها اراده خداوند است‌. ار..

توضیحات بیشتر »

کتاب چهل گام

آیا از خود پرسیده‌اید که ایمان چیست؟ یا از دیگری، پاسخ چنین پرسشی را خواسته‌اید؟ کسانی هستند که گمان می‌کنند «ایمان»، صرفاً همان باور و قبول درونی و قلبی است و اگر کسی ایمان خود را اظهار و ابراز نکند یا نسبت به رفتار و عملی که اسلام دستور داده است، بی‌تفاوت و بی‌اعتنا باشد، باز هم ایمان او، ایمان قابل قبولی است. برخی افراد پا را از این فراتر نهاده، بر این تصورِ باطل‌اند که اظهار و ابراز ایمان «تظاهر» است و می‌پندارند که اساساً باید ایمان را «پنهان» داشت تا «ریا» نشود!! بعضی نیز «عمل» را بی‌بها می‌دانند و شعارشان این است که «قلب باید پاک باشد»! حرف درستی که از آن نابجا بهره‌برداری می‌شود! خوب است از پیشوای موءمنان و پیشتاز راه ایمان، امام علی‌بن‌ابیطالب علیه‌السلام، پاسخ این پرسش را طلب کنیم و از محضر آن حضرت سوال کنیم که ایمان چیست؟ امام علی علیه‌السلام پاسخ می‌دهند که: ایمان راستین و سعادت‌بخش، بر سه پایه و ستون استوار است و مرکب از سه بخش می‌باشد: ۱) مَعْرِفَةٌ بِالقَلْبِ: شناخت و آگاهی، امّا نه شناختِ ذهنیِ صِرف، بلکه شناخت قلبی و درونی. همان که باور و عقیده را تشکیل می‌دهد. معرفت ب..

توضیحات بیشتر »

کتاب رهبر و رهبری

انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، یکی از اثرگذارترین جریان‌های فکری- فرهنگی و سیاسی- اجتماعی دوران معاصر است و امیدِ تشکیل نظامی با معادلات و ساختاری نوین و مبتنی بر ارزش‌های عالی الهی را در روح و روان بشرِ سرخورده از ایدئولوژی‌ها و نظام‌های بشری و مادی، زنده کرده است. یکی از تأثیرات مهم این جریان الهی، برانگیختن اذهان و اندیشه‌ها در راستای شناخت مبانی نظری، ارزش شناختی، حقوقی و پیامدها و کارکردهای این نظام و حدود پایایی و پویایی آن است. شناخت توانمندی‌های اسلام در پاسخ‌گویی به نیازهای انسان معاصر، نسبت اسلام و سیاست، پیشینه و مبانی ولایت فقیه، رابطۀ ولایت فقیه و مردم‌سالاری، از نخستین پرسش‌های اغلب افرادی است که با الگوی سیاسی برآمده از فقه سیاسی شیعه و انقلاب اسلامی ایران روبه‌رو می‌شوند. از سوی دیگر، تجربۀ بیش از سی‌سال بنیان‌گذاری نظام جمهوری اسلامی با رهبری ولایت فقیه، زمینۀ خوبی برای مطالعۀ تحلیلی ساختار این نظام و بررسی عملکرد و برون‌دادهای آن به ارمغان آورده است. دو عامل مهمی که بر این دغدغه‌مندی افزوده و شتاب جست‌و‌جوگری و پرسش‌گری در این عرصه را صدچندان کرده‌اند،..

توضیحات بیشتر »

کتاب پاول فلیکس لازارسفلد

کتاب حاضر، شرح حال توصیفی زندگی شغلی دانشمند فقید "پاول فلیکس لازارسفلد"۳۹ (۱۹۷۶- ۱۹۰۱) است که به نوعی بنیان‌گذار "رادیوپژوهی" در دنیای رسانه‌ها، محسوب می‌شود. او بیشتر عمر دانشگاهی خود را صرف ابداع روش‌های تجربی کرد و در این زمینه، آثار ارزشمندی را ارائه کرد. وی از اندیشمندان برجسته‌ی حوزه جامعه‌شناسی، ریاضی‌دان و استاد صاحب کرسی دانشگاه کلمبیا بود که در حدود نیم قرن، به جهت دهی و تدقیقِ کمّی روند پژوهی‌های علوم اجتماعی و ارتباطات جمعی، پرداخت و در این راه هرگز نظریه‌پردازی نکرد، بل به قوام نظریه‌ها و آزمون آن‌ها، شدت و معنا داد. او شخصیتی علمی، صمیمی، شوخ طبع، هیجان‌انگیز، فعال و مشحون از ایده‌های مطالعاتی بود و همیشه در تفسیر نتایج یک پژوهش کاربردی، پیش گام و در تبیین نتایج، دارای دیدگاه‌های روشن گرایانه و جهش بخش بود. لازارسفلد، بی‌تردید یکی از نخبه‌های "بازارپژوهی"است؛ حتی اگر او را ابداع کننده‌ی اصلی این حوزه‌ی کاری به حساب نیاوریم. از بررسی و مطالعه‌ی آثار او به این نتیجه می‌رسیم که هم خودش و هم دیگران، پرداختن به روش‌شناسی کمّی در "ارتباطات جمعی"را اصل می‌پنداشتند. وی، زبان غام..

توضیحات بیشتر »

کتاب هانس یورگن آیزنک

پروفسور آیزنک از روان‌شناسان مشهور انگلیسی، از پیروان پاولف و یکی از پیشگامان رفتارگرایی است. او در انگلستان پیشگام روان‌شناسی بالینی شد. او پیشرو در انتقاد به تئوری‌های زیگموند فروید بود و تئوری‌‎های خود را در مورد ژنتیک رفتار و شخصیت ارائه داد. او همچنین راجع به مخاطرات سیگار کشیدن برای سلامتی و اثرات رفتار درمانی در بهبود سرطان و بیماری‌های قلبی بررسی و تحقیق کرد. رشته‌هایی که تمام آثار آیزنک را به هم پیوند می‌دهد مبحث شخصیت است. آیزنک کار خود را از رفتارهای منفرد و صفات آغاز می‌کند. در پی یافتن سنخ‌های (تیپ‌های) شخصیت بر می‌آید و ساختار آدمی را هم در جلوه‌های بهنجار و هم در نمودهای نابهنجار آن توصیف می‌کند. وی در تحقیقات وسیع سرانجام به این نتیجه می‌رسد که می‌توان شخصیت را در سه بعد برون‌گرایی ـ درون‌گرایی، استواری ـ نااستواری و گرایش، روان‌پریشی توصیف کرد. دو بعد شخصیتی برون‌گرایی و روان رنجوری در سال ۱۹۴۷ در کتاب ابعاد شخصیت توصیف شده است. همچنین آیزنک متوجه شد که چگونه این دو بعد شخصیتی شبیه چهار نوع شخصیت است که پزشک یونانی بقراط برای اولین بار توصیف کرده است. برون‌گرایی و روان..

توضیحات بیشتر »

کتاب سازمان صنایع خلاق

درخصوص تعریف صنایع خلاق هنوز اتفاق‌نظری حاصل نشده است.صنایع خلاق از هم گرایی بین صنایع ارتباطی، اطلاعاتی، هنری و فرهنگی شکل یافته اند. برخی از مفسران مدعی‌اند توافق دربارۀ حدود و مرزهای صنایع خلاق بسیار دشوار است. صنایع خلاق با عناوین دیگری، همچون صنایع فرهنگی، صنایع فراغت، صنایع تألیف، و صنایع محتوا، نیز شناخته یا مشابه خوانده می‌شوند. اصطلاح صنایع خلاق به طیفی از صنایع نرم اشاره دارد که کارکردهای اجتماعی تعریف‌شده و مشخصی دارند و مانند هر صنعت دیگری و حتی بیش از اغلب صنایع موجود مولد ارزش افزودۀ اقتصادی‌اند. ویژگی بارز این صنایع آن است که برای تولید کالاهای موردنظر خود به جای بهره‌گیری از مواد اولیۀ طبیعی و معدنی از برون‌دادهای فکری و ذوقی انسان که ماهیت هنری و فرهنگی دارند استفاده می‌کنند. بنابراین، کالاهای فرهنگی بر خلاف سایر کالاها ارزش فیزیکی و مادی ندارند و ارزش واقعی آنها بر حسب محتوایشان تعیین می‌شود. از این ‌رو، صنایع خلاق را «صنایع محتوا» یا «وابسته به محتوا» نیز می‌‌نامند. اصطلاح صنایع خلاق در سال‌های آغازین دهۀ ۱۹۹۰ نخستین بار در استرالیا پدید آمد. در آن زمان، دولت‌مردان ا..

توضیحات بیشتر »

کتاب گرجی‌اف

گرجی‌اف معتقد بود که رشد درونی نیازمند درک درست درباره‌ی شرایط انسانی است. «خود حقیقی» نه تنها کاملاً با خودِ کاذب تفاوت دارد بلکه درست نقطه‌ی مقابل آن است. نمی‌توان توسط خودِ کاذب مفهومی از «خود حقیقی» داشت. برای آشکار شدن خود حقیقی باید خودکاذب که شامل «من»های بسیاری است متوقف شود. هنگامی که فرد می‌گوید «من» بر این تصور است که او به تمامیت خویش اشاره‌ می‌کند. هر فرد بالغ یا هر انسان معمولی که واژه‌ی «من» را برای توصیف خودش به کار می‌برد دارای «من‌های» بسیاری است، در یک لحظه یکی از «من»‌ها حاضر می‌شود و در لحظه‌ی دیگر «من» دیگری که ممکن است با «من» قبلی یکی باشد و یا نباشد. این «من» ممکن است از منِ دیگر هیچ نداند. بین «من‌ها» معمولاً حفاظی وجود دارد که سیستم دفاعی و سازشی فرد را می‌سازد. دسته‌هایی از «من»ها در محیط کار، بعضی درخانه و برخی در مجامع اجتماعی با هم همکاری و همراهی دارند و ممکن است که هر دسته از این «من‌ها» دسته‌های دیگر را نشناسد، چرا که با یکدیگر در ارتباط نیستند. یک «من» ممکن است که قولی بدهد در حالی که «من» دیگر هیچ چیز از قول و تعهد نداند و هیچ گرایشی به صداقت نداشته ..

توضیحات بیشتر »